# Etiket
##GENEL #GÜNDEM

Prof. Dr. Hilmi ÖZDEN: BAYRAMDAKİ VATAN

 

DOSTLARIMA  RAMAZAN BAYRAMI MESAJIMDIR

 

Türk Milleti için dönüm noktası olacak şu günlerde yokluk veya var olma mücadelesi ile karşı karşıyayız. Türk Milletini bölmek ve parçalamak isteyenler ellerindeki işle yetinmeyip daha büyük yetkilerle donanmak istemektedirler.

Türk Milletinin ırzını, ırzı; namusunu namusu, canını canı; mukaddesatını mukaddesi bilmeyenler Türk Milletini yönetemezler. Irak’taki Türkmen’e sahip çıkın sözüne, “kafatasçılık” yapmayın ithamını asla unutmayacağız ve affetmeyeceğiz.

Aziz Türk Milletini zillete mahkum etmek isteyenler o zillete bir gün kendileri düşecektir. Cenab-ı Allah kadir-i mutlaktır. Mutlaka bir gün bu riyakarlıkları, sahtekarlıkları rezil-i rüsva edecektir. Bugünün hatırı için geleceği yok ettirmeyeceğiz. Bugünün idarecileri için geleceğin akıl ve feraset sahibi idarecilerinin ülkülerini akamete uğratmayacağız.

Türk Milleti nice nice evlatlar yetiştirmiştir. Bu evlatlar kalemlerinin mürekkebi, beyinlerinin teri, gönüllerinin aşk ateşi, gerekirse damarlarındaki kanları ile bu millet için sebil olacaklardır.

Zalimlerle, zorbalarla son nefesimize kadar mücadele edeceğiz.

Saygılarımla

Hilmi Özden